Chcete pravidelně se psem doma cvičit fitness a uvítali byste inspiraci a podporu? Nabízím členství v uzavřené skupině na Facebooku, kam budu 3x týdně posílat videa fitness cvičení. Cvičení budou vždy zaměřené na posilování svalů předních nebo zadních končetin či středu těla + cvik na rozhýbání a protažení. Upozornění - cviky se mohou opakovat. K vašemu videu cvičení vždy poskytnu stručnou zpětnou vazbu.

Potřebujete:
- mít účet na Facebooku,
- techniku na natáčení a nahrávání videí na internet (přímo na FB nebo na YouTube - postačující je chytrý telefon),
- mít prostor a pomůcky na cvičení - zejména neklouzavou podlahu, dále ideálně minimálně 2 pevné targety (mohou být například krabice, knížky), 2 nestabilní targety (čočky, polštáře...), tyčky na kavalety (násady od koštěte, mopu...), 2 pomůcky, které pes může obíhat (například židle, nohy od stolu..), 1 vyšší stoličku (podle velikosti psa může stačit i židle, gauč nebo schod).

Za časů dávných bohů, kdy člověk brouzdal po internetech místo sociálních sítí a lidé si psali po emailu místo Messengeru, se zrodil nápad na emailovou skupinu nadšenců do "efektivního tréninku". Hlavním cílem bylo vzájemně se podporovat v tréninku, každý měsíc si dát nějakou výzvu a posouvat se, každý kolik zvládl. Tak jsme začínali v roce 2012. Skončili jsme pak v roce 2016, kdy jsem přestávala stíhat skupinu vést, ale úkoly jsem si uložila, kdyby se zase někdy hodily. Tak teď máte možnost vyzkoušet si je všichni, kdo jste o tom tehdy nevěděli nebo dokonce ještě neměli psa :-)

Dogdancing výzva II. volně navazuje na podzimní výzvu zaměřenou na trénink. Tato by vás mohla zajímat, pokud:
- chtěli byste vytvořit závodní sestavu, ale nevíte, za jaký to vzít konec,
- chtěli byste inspiraci, jak k tvorbě sestavy přistupovat systematicky,
- výzva vám může poskytnout motivaci, jak na sestavě začít pracovat,
- zajímá vás, jak se závodní sestava tvoří,
- máte rádi dogdancing a výzvy.