Online kurzů se účastním už dlouho, hlavně proto, že témata, která mě zajímala, tehdy u nás vůbec dostupná nebyla. To je hlavní bonus online kurzů - můžete se učit i od člověka z druhé půlky zeměkoule, aniž byste za ním museli jezdit. Samozřejmě v době karantény je celkem jedno, jestli má člověk trenéra v sousedním městě, sousedním státě nebo na jiném kontinentu, stejně trénuje doma. Podle ankety na FB stránce to vypadá, že s online kurzy už většina psovodů zkušenosti má. Napíšu pár tipů, nad kterými je dobré se při účasti v online kurzech zamyslet.

Další rok máme za sebou, zmizel v závratném tempu. Tak se vám zdá, že léta letí než se nadějete, je o rok víc? Jen co skončí Vánoce, už tu jsou letní prázdniny a hned po nich se už zas chystáme na Vánoce?

Vánoce jsou tady. Andělé mají mnoho podob. Gabby sepsala pravidla pro anděly, kterých by se měli držet všichni, kdo se chtějí vydat na dobrodružství. V knize to je dobrodružství sebepoznávání prostřednictvím úkolů, ale každá cesta životem je dobrodružstvím. Tady je zkrácená verze návrhů, jak respektovat zkušenosti svoje i druhých.

Podkategorie