Dogdancing výzva II. volně navazuje na podzimní výzvu zaměřenou na trénink. Tato by vás mohla zajímat, pokud:
- chtěli byste vytvořit závodní sestavu, ale nevíte, za jaký to vzít konec,
- chtěli byste inspiraci, jak k tvorbě sestavy přistupovat systematicky,
- výzva vám může poskytnout motivaci, jak na sestavě začít pracovat,
- zajímá vás, jak se závodní sestava tvoří,
- máte rádi dogdancing a výzvy.

Výzva obsahuje 8 úkolů a bude trvat 10 týdnů. Každé dva týdny budou zveřejněny dva úkoly. Zbývající dva týdny jsou rezerva na dodělání restů.
Tým získává body za plnění úkolů a osobních cílů. Dále dostává bonusové body, když úkol splní "včas", tedy během čtrnácti dní, kdy byl zveřejněn.
Nepravidelně během výzvu se mohou objevit drobné bonusové úkoly.

Začínáme 1. 3. 2020.

Osobní cíle - na začátku Výzvy si můžete stanovit maximálně tři cíle, kterých byste chtěli v dogdancingu dosáhnout buď v průběhu Výzvy nebo v blízké či vzdálenější budoucnosti. Každý týden vám bude přidělen bod, pokud jste na dosažení svého cíle ten týden jakkoli pracovali. Důležité tedy není cíle dosáhnout, ale neustále postupovat. Ideálně by měl cíl souviset s tématem Výzvy. Může to být například "budu trénovat alespoň 3x týdně", "naučím konkrétní cvik", "zvládneme pět cviků za sebou bez pamlsku", "vytvořím si kostým"...

Organizátor a trenér: Kateřina Lerlová. Kromě toho, že ke každému úkolu poskytnu teoretické povídání a video ukázky, budu minimálně 2x týdně vaše videa s domácími úkoly komentovat, odpovídat na dotazy, upřesňovat nebo radit dle potřeby. Také budu přidělovat a zapisovat body a na konci udělám vyhodnocení.

Výzva probíhá na sociální síti Facebook ve skupině “sociálního vzdělávání” s nastavením soukromí na “tajná”, kam se účastník hlásí přes svůj vlastní účet, v přihlášce je nutné vyplnit email, který má na FB vytvořený účet. Někdy přihlašování přes email není funkční, a pak bude potřeba schválit přes FB "žádost o přátelství", které pak můžete zase kdykoli smazat. Email nebude poskytován třetím stranám ani využíván pro jiné účely než případnou interní komunikaci s organizátorem/trenérem. V případě výhry od něj bude organizátor, tedy já, vyžadovat kontaktní adresu, kam bych mohla výhru poslat. Vaše údaje nebudu poskytovat dalším třetím stranám. Vaše videa jsou vašimi autorskými díly a podléhají vašim autorským právům, moje videa a texty zase mými. Bez svolení autora není možné je šířit dál.

Pravidla pro zasílání videí, dotazů a plnění úkolů: každý úkol má svůj popis a podmínky splnění úkolu a tomu odpovídající bodování. V případě nejasností se zeptejte. V průběhu Výzvy můžete zasílat dotazy a komentáře, videa z tréninku, kdy třeba narazíte na problém, se kterým byste chtěli poradit. Na ty bych reagovala minimálně 2x týdně. Nicméně se nejedná o kurz, ale výzvu, tedy práce je hodně samostatná a úkolu slouží především jako inspirace pro domácí trénink.
Nechci omezovat délku videí, které budete posílat, přesto není v mých možnostech sledovat například deseti minutové video - pokud tam bude konkrétní pasáž, která by si zasloužila pozornost, napište to do komentáře.
Svoje dotazy, komentáře, videa či fotky posílejte do svého vlákna, které budete mít k dané lekci vytvořené.
Body budou zapisovány do tabulky na Google Drive, takže každý bude moci sledovat postup svůj i ostatních. Pokud byste něco rádi jinak, pokud to bude v mých možnostech a tématicky odpovídat dané Výzvě, budu se snažit vyhovět.

Ceny pro vítěze: oceněny budou tři týmy s nejvyšším ziskem bodů, při rovnosti bodů u více, jak prvních třech týmů, pak cenu získávají všichni se shodným počtem bodů jako umístění na 1.-3. místě.
Nemám zatím rozmyšlené konkrétní ceny. Nemám ráda pořizování zbytečností, které má doma člověk už stokrát. Zato mám ráda užitečné ceny, jako kvalitní pamlsky, či originální dátky, jako třeba samolepky podle vlastního psa. Ráda třeba podpořím malého podnikatele. Variantou je i vrácení části účastnického poplatku, se kterou pak můžete naložit podle sebe. Předpokládaná hodnota cen je 500 Kč včetně případných nákladů na poštovné.
Pokud se výherce rozhodne si cenu ve lhůtě 1 roku od konce Výzvy nevyzvednout, nemá nárok na náhradu.

Cena účasti ve Výzvě: 1500 Kč splatné předem na účet, číslo účtu vám pošlu při potvrzení přihlášky a je potřeba účast zaplatit do tří pracovních dnů, jinak bude místo nabídnuto dalšímu v pořadí. Přednost mají účastníci Výzvy I. Pokud by byla Výzva v průběhu zrušena ze strany organizátora, tedy mě, bude vám vrácena poměrná částka. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište mi svoje fakturační údaje.

Účastník je zodpovědný za svého psa a všechny škody, které by mohly při tréninku nastat. Všechna cvičení jsou určená pro klinicky zdravé psy. Pokud má pochybnosti, zda jsou pro něj úkoly vhodné, a přesto by je chtěl dělat, je povinen je konzultovat s veterinárním odborníkem.

Zaplacením účastnického poplatku souhlasíte s těmito pravily, která jsou zveřejněna 30. 11. 2019.

Přihlašování bude spuštěno 1. 2. 2020. Můžete sledovat událost na Facebooku.