Podle Wikipedie se dříve "fitness" označovala schopnost zvládat denní činnosti, nicméně po průmyslové revoluci se fitness míní spíše fyzická zdatnost fungovat efektivně a úsporně v práci, zájmech, udržení zdraví, pohybových dovedností a schopnost zvládat nenadálé situace. Fitness program není jen cvičení, ale je sestavený individuálně s určitým záměrem. Psi čelí různým pohybovým výzvám - chodí s vámi na procházky, tůry, běhají za míčkem, běhají s jinými psy, honí zajíce, cvičíte s nimi agility, coursing, dogfrisbee, canicross... Každý pes má trochu jinou stavbu těla, inklinuje ke sprinterské nebo vytrvalostní zátěži, každého psovoda baví jiný sport a rád by předcházel zranění a psa udržel v aktivním životě co nejdéle. S tím vším canine fitness souvisí.

Kurz Canine Fitness

Proběhlé:

Listopad - leden 2018/2019
Duben - květen 2019

Chystá se:

podzim/zima 2019-2020

certifikovaný canine fitness trainer

Jednotlivé lekce Canine Fitness

Pondělky 8:00-9:00
- Bouda Vrané nad Vltavou
- 3 týmy na lekci
- cvičí se individuálně dle přání a potřeb účastníků
- více informací a přihlašování přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Semináře workshopy

Chtěli byste přednášku, seminář či workshop o canine fitness pro psí sportovce i rodinné společníky, teoreticky, prakticky, či obojí? Napište mi svoji představu, ráda vám vyjdu vstříc :-)

Nejbližší akce:

28.7.2019, kynologická hala Bouda, Obedience a Obedience Canine Fitness neděle II. - odkaz na událost na FaceBooku

Individuální lekce

Nehodí se vám kurzy, semináře ani workshopy, chtěli byste individuální konzultaci pro zlepšení kondice vašeho psa? Napište mi, můžeme se domluvit na osobní schůzce nebo online konzultaci.