Dogdancing je individuální kynologický sport, kdy tým tvořený psem a psovodem předvádí sestavu triků za doprovodu hudby. V České republice se v něm organizují zkoušky rozdělené do čtyřech divizí (Musical Dressage, Heelwork to Music, Freestyle a Dances with Dog) a závody rozdělené do dvou divizí (Heelwork to Music a Freestyle). Jendotlivé divize se liší skladbou povinných a doporučených cviků, ve zkouškách jsou cviky předepsané, na závodech mají účastníci v jejich výběru volnou ruku. Samozřejmě můžete cvičit triky jen sobě pro radost, pro zaměstnání psí hlavičky a procvičení jeho těla i pro ukázky dětem do škol, na slavnosti nebo zpestření programu v domově důchodců.

Skupinové lekce

Tréninky dogdancingu probíhají v rámci dvohodinovek některé neděle dopoledne na cvičišti kynologického klubu Drahelčice (Rudná u Prahy). Přihlašování probíhá přes web KK Drahelčice.

Individuální konzultace

Zajímal by vás trénink jednotlivých cviků, příprava na zkoušky nebo závody? Můžeme se na to podívat osobně nebo online, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..